Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одноканальний комплект радіокерування Trinix TRX-101RK, складається з радіоконтролера-приймача і двох брелоків-передавачів з чотирма кнопками, робоча частота 433.92 МГц, дальність передачі до 100 м. Максимальна ємність памяті приймача – 80 передавачів.
Застосування
Комплект призначений для радіокерування системами охоронної сигналізації для встановлення затримки входу, постановки/зняття з охорони та контролю доступу.
Ключові властивості та можливості
- Працює на робочій частоті 433.92 МГц, що не вимагає сертифікації.
- Дальність передачі сигналу до 100 м. Код, що приймається: фіксований (24 біт).
- Режими роботи: імпульсний/тригерний.
- Ємність пам'яті – 80 передавачів.
- Один релейний вихід: 20А 19VDC, 250VDC.
- Напруга живлення 12 В, струм споживання до 6 мА.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Тип | Приемник |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Черный |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пам'ять радіоконтролера/приймача | 80 передавачів |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Розміри | 50 / 35 / 20 мм мм |
| Ток потребления | 6 мА |
| Тип устройства | Комплект радіоконтролера |
- Цена: 1 159,64 ₴






