Контролер зі зчитувачем карт EM-Marine Trinix TRR-1300EW водонепроникний
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 |
| Интерфейсы | Wiegand 26 |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Питание | DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP66 |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 114 / 74 / 16 мм мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач, Контролер |
- Цена: 889,34 ₴






