Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брелок Trinix TRX-RK
Брелок-радіопередавач з 4 кнопками Trinix TRX-RK з робочою частотою 433.92 МГц і дальністю передачі до 100 м.
Застосування
Використовується для керування виконавчими пристроями системи контролю доступу (наприклад, шлагбаум, турнікет, електрозамок), сигналізаціями (постановка або зняття з охорони). Передавач (брелок) відправляє сигнал на приймач, який перемикає реле пристрою, яким керує.
Ключові властивості та можливості
- Працює на робочій частоті 433.92 МГц, що не вимагає сертифікації.
- Дальність передачі сигналу до 100 м, максимальна потужність становить 5 мВт. Код, що приймається: фіксований, 24 біт.
- Брелок живиться від літієвої батареї 12В (тип 27А).
- Світлова індикація.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Срібний з чорним |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Розміри | 35 / 10 / 14 мм мм |
| Тип устройства | Радіобрелок |
- Цена: 387,96 ₴




