Перетворювач DC/DC 12V=28V для підключення устаткування (РЕБ) з живленням 28V
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Застосовується для підключення устаткування (РЕБ) з живленням 28V. Підключення від автомобільного аккумулятора 12V.
Характеристики
Перетворювач DC/DC 12V=28V:
- Вхідної напруга: 12V
- Вихідна напруга: 28V
- Потужність: 280 Вт
- Пікова потужність: 10А
- Ефективність перетворення: > 93-95%
- Довжина кабелю: 60 см
- Робоча температура: -30~80℃ (якщо температура довкілля перевищує 40°C, зменшіть енергоспоживання або покращіть розсіювання тепла)
- Ступінь захисту: IP55
- Розмір: 120х80х90 мм
- Вага: 200 гр
Комплектація:
- Перетворювач
- Кабель
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Выходное напряжение | 28V |
| Входное напряжение | 12V |
| Габарити в складеному стані (см) | 12х8х9 |
| Довжина кабелю (см) | 50 |
| Ефективність перетворення | 93-95% |
| Комплектация | Перетворювач |
| Мощность | 280 Вт |
| Пиковая мощность | 10А |
| Рабочая температура | 30~80℃ (якщо температура довкілля перевищує 40°C, зменшіть енергоспоживання або покращіть розсіювання тепла |
| Степень защиты | ІР 55 |
- Цена: 2 500 ₴







