Описание
Характеристики
Информация для заказа
Внутрішня інтерком-панель виклику для використання всередині приміщень, Підтримка відеовиклику, Камера 2 Мп, Матриця 1/2.7" CMOS, Кут огляду 136°, Автоматичне підсвічування, Двосторонній аудіозв'язок з функцією усунення відлуння, 1 релейний вихід для відкриття дверей, Роз'єм RJ45,Матеріал корпусу: пластик,Розміри: 146х70х23 мм
| Тип інтерфейсу | IP |
|---|---|
| Wi-Fi | Ні |
| Вбудована камера | 2 МП |
| Тип підсвічування | LED |
| Кут огляду | 136° |
| Зчитувач RF карт | Немає |
| Підтримка тимчасового доступу | Немає |
| Дисплей | Немає |
| Кількість реле | 1 Реле |
| Кількість входів | 1 Вхід |
| Wiegand | Ні |
| RS485 | Ні |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Підтримка DTMF команд | Так |
| Вид монтажу | Настінний |
| Кронштейн в комплекті | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка POE | Немає |
| Живлення | DC12V |
| Клас захисту | Немає |
| Робочі температури | -20℃~55℃ |
| Розмір | 146 x 70 x 23 мм |
Скачати інструкцію, прошивку, паспорт, сертифікат:
pdf Datasheet 201 КБ| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Пользовательские характеристики | |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Wi-Fi | Нет |
| Wiegand | Нет |
| Вбудована камера | 2 МП |
| Вид монтажа | Настенный |
| Дисплей | Немає |
| Питание | DC12V |
| Зчитувач RF карт | Немає |
| Класс защиты | Немає |
| Кронштейн в комплекте | Да |
| Количество входов | 1 Вхід |
| Кількість реле | 1 Реле |
| Материал корпуса | Пластик |
| Поддержка PoE | Немає |
| Підтримка тимчасового доступу | Немає |
| Робочі температури | -20℃~55℃ |
| Размер | 146 x 70 x 23 мм |
| Тип подсветки | LED |
| Тип интерфейса | IP |
| Усунення відлуння | Да |
- Цена: 5 560 ₴


