Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свобода пересування сенсорної панелі за допомогою підставки обладнаної поворотними коліщатками для легкого регулювання положення, а також полицею для зберігання аксесуарів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INTBOARD |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага бруто | 30 кг |
| Вид | для інтерактивної панелі |
| Габарити | 650 x 1610 x 1300 мм |
| Конструкция | Напольная |
| Максимальна діагональ | 86″ |
| Мінімальна діагональ | 65" |
| Особенности | мобільна |
| Тип | Стойка |
- Цена: 29 995 ₴


