Описание
Характеристики
Информация для заказа
Домофон SIP, ОС Linux, Пам'ять: 64 МБ / 128 МБ, Сенсорний екран 7" 800x480, Відображення зображення HD якості з викличної панелі, Двосторонній аудіозв'язок за протоколом SIP v.2, 1 релейний вихід, Підтримка PoE, Можливість настінного монтажу в електричну коробку
| Матеріал корпусу | Пластик |
|---|---|
| Тип інтерфейсу | IP |
| Підтримка Wi-Fi | Ні |
| Операційна система | Linux |
| Матриця | TFT |
| Діагональ екрану | 7” |
| Сенсорний екран | Так |
| Вбудована камера | Немає |
| Аудіо асистент | Ні |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Підтримка DTMF команд | Так |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Роз'єм для картки пам'яті | Ні |
| Кількість реле (замків) | 1 Реле |
| Кількість тривожніх входів | Немає |
| RS485 | Так |
| Підтримка POE | Так |
| Живлення | DC12V |
| Розмір | 200 x 132 x 17.5мм |
Скачати інструкцію, прошивку, паспорт, сертифікат:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | Да |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Аудіо асистент | Нет |
| Вбудована камера | Немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Диагональ экрана | 7” |
| Питание | DC12V |
| Кількість реле (замків) | 1 Реле |
| Кількість тривожніх входів | Немає |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | TFT |
| Операционная система | Linux |
| Підтримка DTMF команд | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Підтримка Wi-Fi | Нет |
| Роз'єм для картки пам'яті | Нет |
| Размер | 200 x 132 x 17.5мм |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип интерфейса | IP |
| Усунення відлуння | Да |
- Цена: 5 560 ₴


