IP Відеокамера Tiandy TC-C38TS Spec: I8/A/E/Y/M/H/2.7-13.5mm/V4.0 8МП
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Циліндрична IP камера з роздільною здатністю 8.0MP на основі матриці 1/2.8"CMOS дозволяє отримати якісне зображення як вдень так і вночі завдяки підсвічуванню до 80м. Легке живлення камери завдяки технології DC12V/PoE, об'єктив 2.7-13.5мм, світлочутливість 0.01Lux@(F1.6,AGC вкл), 120дБ WDR - ключові характеристики для відеонагляду за будь яким об'єктом. Високий діапазон температур -35~65°C, та надійний матеріал корпусу Метал добре захищають від різних умов навколишнього середовища. Завдяки протоколу Onvif: ProfileS/T/G та RTSP ви можете інтегрувати цю камеру не тільки з реєстраторами Tiandy, а й з реєстраторами інших виробників
| Матриця | 1/2.8"CMOS |
|---|---|
| Серія | Pro-2.0 |
| Роздільна здатність | 8.0MP |
| Тип об'єктиву | Моторизований |
| Кути огляду | 102.7°~29° |
| Світлочутливість | 0.01Lux@(F1.6,AGC вкл) |
| WDR | 120дБ |
| ІЧ підсвічування | 4 діоди |
| Дальність ІЧ підсвічування | 80м |
| Форм фактор | Циліндрична |
| Відеоаналітика | Перетин лінії, Подвійний перетин лінії, Периметр, Залишений предмет, Втрачений предмет, Виявлення безробіття, Біг, Паркінг, Підрахунок людей, Виявлення скупчення людей, Виявлення черги, Захоплення обличчя, Карта руху (heatmap), Виявлення захисної каски, Аномальне відео, Аномальний звук |
| Покращення зображення | HLC, BLC, Антитуман, 3D DNR |
| Режим коридору | Так |
| Сумісність | Onvif: ProfileS/T/G, RTSP, P2P |
| Компресія звуку | G.711A/G.711U/ADPCM_D/AAC_LC |
| Аудіо бітрейт | 8kHz/32kHz/48kHz |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вбудований динамік | Ні |
| Аудіо інтерфейси (входи / виходи) | 1/1 |
| Тривожні інтерфейси (входи / виходи) | 2/1 |
| Слот для картки пам'яті | Так |
| ANR | Так |
| Живлення | DC12V/PoE |
| Споживання | MAX:8.5W(12V)MAX:10W(POE) |
| Матеріали корпусу | Метал |
| Клас захисту | IP67 |
| Робочі температури | -35~65°C |
| Вага | 1.55 |
| Розмір | 264.3×95×83.2 |
Скачати інструкцію, прошивку, паспорт, сертифікат:
pdf Datasheet 5.5 МБ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TIANDY |
| Интерфейсы | |
| Встроенный микрофон | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| ANR | Да |
| WDR | 120дБ |
| ІЧ підсвічування | 4 діоди |
| Аудіо інтерфейси (входи / виходи) | 1/1 |
| Вес | 1.55 |
| Дальність ІЧ підсвічування | 80м |
| Питание | DC12V/PoE |
| Класс защиты | IP67 |
| Компресія звуку | G.711A/G.711U/ADPCM_D/AAC_LC |
| Кути огляду | 102.7°~29° |
| Матриця | 1/2.8"CMOS |
| Покращення зображення | HLC, BLC, Антитуман, 3D DNR |
| Режим коридору | Да |
| Робочі температури | -35~65°C |
| Размер | 264.3×95×83.2 |
| Світлочутливість | 0.01Lux@(F1.6,AGC вкл) |
| Слот для картки пам'яті | Да |
| Тип об'єктиву | Моторизований |
| Форм фактор | Циліндрична |
- Цена: 23 184 ₴


