Описание
Характеристики
Информация для заказа
Роздільна здатність 2МП, 1/3" CMOS - матриця;Кут огляду 90 °;Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 x 1080) - 15 к\с;Кодеки H.264, H.265;ІЧ світло (до 5м);Функції зображення: 3D DNR;Аналітика та аларми: виявлення руху;Micro SD (максимум 512ГБ);5 VDC;Колір корпусу – білий
Характеристики:
| Матриця | 1/3” Progressive Scan CMOS Sensor | |
|---|---|---|
| Мін. чутливість | 0.1 лк | |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | |
| Фокусна відстань | 2.8мм | |
| Кути огляду | Д: 113°; Г: 90°; В: 50° | |
| Апертура | F2.2 | |
| Тип підсвічування | ІЧ | |
| Дальність підсвічування | 5м | |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 15 к/с | |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб | |
| Сумісність | H.265; H.264 | |
| Аудіо інтерфейси | двостороння розмова | |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n | |
| Тригери тривоги | виявлення руху | |
| Живлення | DC 5В/1A (акумулятор 1600 мАг) | |
| Робоча температура | -10°C - +45°C | |
| Розміри | 67 × 63 × 105 мм | |
| Вага | 135 г |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Пользовательские характеристики | |
| Апертура | F2.2 |
| Аудіо інтерфейси | двостороння розмова |
| Вес | 135 г |
| Дальність підсвічування | 5м |
| Питание | DC 5В/1A (акумулятор 1600 мАг) |
| Кути огляду | Д: 113°; Г: 90°; В: 50° |
| Матриця | 1/3” Progressive Scan CMOS Sensor |
| Сетевые интерфейсы | Wi-FI IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість | 0.1 лк |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Рабочая температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | 67 × 63 × 105 мм мм |
| Совместимость | H.265; H.264 |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | виявлення руху |
| Фокусное расстояние | 2.8мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 15 к/с |
- Цена: 3 375,04 ₴


