Описание
Характеристики
Информация для заказа
● Роздільна здатність 2МП, 1/2.7" CMOS - матриця;
● Фокус 2.8мм (кут огляду 100 °);
● Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) - 25 к\с;
● Кодеки H.265/H.264;
● ІЧ (до 30м);
● Аналітика та аларми: виявлення людини; активний захист із стробоскопом; працює з Alexa, Google Assistant, IFTTT;
● Micro SD (максимум 256ГБ);
● 12 VDC;
● IP67;
● Колір корпусу – білий
| Матриця | 1/2.7”Progressive Scan CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0,01 лк (F2.0, AGC ВКЛ), 0 лк з ІЧ |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 100°, Д: 125° |
| Апертура | F2.0 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265 / H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 × 1 (10M / 100M); Wi-Fi IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Живлення | DC 12В / 1A |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - +50°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 72 × 72 × 157 мм |
| Вага | 250 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 90 x 230 мм |
| Вага брутто | 0.46 кг |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Вес | 250 г |
| Відео компресія | H.265 / H.264 |
| Дальність ІЧ підсвічування | 30 м |
| Питание | DC 12В / 1A |
| Кути огляду | Г: 100°; Д: 125° |
| Матриця | 1/2.7” |
| Сетевые интерфейсы | Wi-FI IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n; RJ45 × 1(10M/100M Adaptive Ethernet Port)n |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість | 0,01 люкс (F2.0, AGC ON), 0 люкс з ІЧ |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Рабочая температура | -30 °C - +50°C |
| Розміри | 72 × 72 × 157 мм мм |
| Степень защиты | IP67 |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25к/с |
- Цена: 3 234 ₴


