Описание
Характеристики
Информация для заказа
SIP телефон з підтримкою 2SIP акаунта, Повна сумісність з платформами Akuvox Cloud, Asterisk та BroadSoft, Функція покращення відтворення голосу HD Voice, швидкий набір, відкриття дверей з кнопки, 1 мережевий порт 100 Мбіт/с, Підтримка PoE
| Матеріал корпусу | Пластик |
|---|---|
| Тип інтерфейсу | IP |
| Підтримка Wi-Fi | Ні |
| Операційна система | Linux |
| Матриця | Немає |
| Діагональ екрану | Немає |
| Сенсорний екран | Ні |
| Вбудована камера | X |
| Аудіо асистент | Ні |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Підтримка DTMF команд | Так |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Роз'єм для картки пам'яті | Ні |
| Кількість реле (замків) | Немає |
| Кількість тривожніх входів | Немає |
| RS485 | Ні |
| Підтримка POE | Так |
| Живлення | DC12V / PoE |
| Розмір | 216.2x63.1x53 mm |
Скачати інструкцію, прошивку, паспорт, сертифікат:
pdf Datasheet 0.7 МБ| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | Нет |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Аудіо асистент | Нет |
| Вбудована камера | X |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Диагональ экрана | Немає |
| Питание | DC12V / PoE |
| Кількість реле (замків) | Немає |
| Кількість тривожніх входів | Немає |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | Немає |
| Операционная система | Linux |
| Підтримка DTMF команд | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Підтримка Wi-Fi | Нет |
| Роз'єм для картки пам'яті | Нет |
| Размер | 216.2x63.1x53 mm |
| Сенсорный экран | Нет |
| Тип интерфейса | IP |
| Усунення відлуння | Да |
- Цена: 3 160 ₴


