Описание
Характеристики
Информация для заказа
Домофон SIP, Android 12, Wi-Fi 2.4Ghz, 2 порти Ethernet 10/100Mb/s, Пам'ять: 2 ГБ / 8 ГБ, Сенсорний IPS LCD екран 8" 1280x800, Двосторонній аудіозв'язок за протоколом SIP v.2, 1 релейний вихід, 8 входів, 1 вхід дзвінка, Підтримка PoE, Можливість настінного монтажу в електричну коробку
| Матеріал корпусу | Пластик |
|---|---|
| Тип інтерфейсу | IP |
| Підтримка Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Матриця | IPS |
| Діагональ екрану | 8” |
| Сенсорний екран | Так |
| Вбудована камера | Немає |
| Аудіо асистент | Так |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Підтримка DTMF команд | Так |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Роз'єм для картки пам'яті | Ні |
| Кількість реле (замків) | 1 |
| Кількість тривожніх входів | 8 |
| RS485 | Так |
| Підтримка POE | Так |
| Живлення | DC12V |
| Розмір | 216.2x124.4x22.1 mm |
Скачати інструкцію, прошивку, паспорт, сертифікат:
pdf Datasheet 384 КБ| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | Да |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Аудіо асистент | Да |
| Вбудована камера | Немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Диагональ экрана | 8” |
| Питание | DC12V |
| Кількість реле (замків) | 1 |
| Кількість тривожніх входів | 8 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | IPS |
| Операционная система | Android |
| Підтримка DTMF команд | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Підтримка Wi-Fi | Да |
| Роз'єм для картки пам'яті | Нет |
| Размер | 216.2x124.4x22.1 mm |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип интерфейса | IP |
| Усунення відлуння | Да |
- Цена: 13 960 ₴


