Akuvox A05C - Термінал контролю доступу (розпізнавання обличчя, NFC, BLE)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термінал контролю доступу з функцією розпізнавання обличчя, Екран 5" IPS (1280x720), Зчитувач RFID-карт, NFC, Bluetooth, Камера 2 Мп, WDR, Доступ за обличчям, PIN-кодом, RF-картою та QR-кодом, Розпізнавання обличчя (менш ніж за 0.2 с), Виявлення захисної маски обличчя, Можливість вимірювання температури тіла (за допомогою модулів MD01 та MD02), Релейні входи/виходи: 1/1, Роз'єм RJ45, Підтримка PoE, Матеріал корпусу: пластик, Клас захисту IP65, Настінний монтаж
| Матеріали корпусу | Пластик |
|---|---|
| Тип інтерфейсу | IP |
| Підтримка Akuvox Cloud | Так |
| Вбудована камера | 2 МП |
| Вбудована пам'ять карток | 20000 |
| Вбудована пам'ять подій | 50000 |
| Зчитувач RF карт | Mifare |
| Режим ідентифікації | Smart Plus, NFC, RFID-карт, QR-код, Розпізнавання облич, Smart Plus, NFC, RFID-карт, QR-код, Распознавание лиц |
| Кількість реле (замків) | 1 |
| Кількість входів (кнопок виходу) | 1 |
| Wiegand | Так |
| RS485 | Так |
| Підтримка POE | 802.3af |
| Живлення | DC12V |
| Клас захисту | IP65 |
| Робочі температури | -20°C ~ +55°C |
| Розміри | 192 х 88 х 24 мм |
| Вага | 0.75 |
Скачати інструкцію, прошивку, паспорт, сертифікат:
pdf Cutsheet 395 КБ| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | Да |
| Wiegand | Да |
| Вес | 0.75 |
| Вбудована камера | 2 МП |
| Вбудована пам'ять карток | 20000 |
| Вбудована пам'ять подій | 50000 |
| Питание | DC12V |
| Зчитувач RF карт | Mifare |
| Класс защиты | IP65 |
| Кількість входів (кнопок виходу) | 1 |
| Кількість реле (замків) | 1 |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Підтримка Akuvox Cloud | Да |
| Поддержка PoE | 802.3af |
| Режим ідентифікації | Smart Plus, NFC, RFID-карт, QR-код, Розпізнавання облич, Smart Plus, NFC, RFID-карт, QR-код, Распознавание лиц |
| Робочі температури | -20°C ~ +55°C |
| Розміри | 192 х 88 х 24 мм мм |
| Тип интерфейса | IP |
- Цена: 17 960 ₴


