Akuvox E16C - Багатоабонентна панель виклику з розпізнаванням обличчя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
SIP панель виклику з функцією розпізнавання обличчя, Сенсорний екран 5" IPS (1280x720), Зчитувач RFID-карт, NFC, Bluetooth, Камера 2 Мп, WDR, Доступ за обличчям, PIN-кодом, RF-карткою та QR-кодом, Розпізнавання обличчя (менш ніж за 0.2 с), Виявлення захисної маски обличчя, Можливість вимірювання температури тіла (за допомогою модулів MD01 та MD02), Релейні входи/виходи: 1/1, Роз'єм RJ45, Підтримка PoE, Матеріал корпусу: пластик, Клас захисту IP65, Настінний монтаж
| Тип інтерфейсу | IP |
|---|---|
| Wi-Fi | Ні |
| Вбудована камера | 2 МП |
| Тип підсвічування | Інфрачервона, LED |
| Кут огляду | 116°(H) |
| Зчитувач RF карт | Mifare, NFC |
| Підтримка BLE | Так |
| Функція розпізнавання обличчя | Так |
| Підтримка тимчасового доступу | QR-код, PIN-код |
| Дисплей | Так |
| Кількість реле | 1 |
| Кількість входів | 1 |
| Wiegand | Так |
| RS485 | Так |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Підтримка DTMF команд | Так |
| Вид монтажу | Настінний |
| Кронштейн в комплекті | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка POE | 802.3af |
| Живлення | DC12V |
| Клас захисту | IP65 |
| Робочі температури | -20°C ~ +60°C |
| Вага | 0.75 |
Скачати інструкцію, прошивку, паспорт, сертифікат:
pdf Datasheet 356 КБ| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Пользовательские характеристики | |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Wiegand | Да |
| Вес | 0.75 |
| Вид монтажа | Настенный |
| Дисплей | Да |
| Питание | DC12V |
| Зчитувач RF карт | Mifare, NFC |
| Класс защиты | IP65 |
| Кронштейн в комплекте | Да |
| Количество входов | 1 |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підтримка BLE | Да |
| Поддержка PoE | 802.3af |
| Підтримка тимчасового доступу | QR-код, PIN-код |
| Робочі температури | -20°C ~ +60°C |
| Тип подсветки | Інфрачервона, LED |
| Тип интерфейса | IP |
| Усунення відлуння | Да |
| Функція розпізнавання обличчя | Да |
- Цена: 27 960 ₴


