Описание
Характеристики
Информация для заказа
Суперплоский водонагрівач із сенсорним керуванням та унікальною функцією розумного нагрівання Smart Control.
Покриття внутрішніх баків - Біостеклопорцелян.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermex |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 24 кг |
| Внутреннее покрытие бака | біостеклопорцеляна |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | немає даних |
| Цвет | Белый |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Материал бака | біосклопорцелянове покриття |
| Объем | 80 л |
| Положення встановлення | вертикальне/горизонтальне |
| Мощность | 2000 Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | сенсорне |
| Форма бака | пласка |
| Час первинного нагріву | 1 год 50 хв |
- Цена: 11 620 ₴


