Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водонагрівач GORENJE GBF 150 T / V9 - належить до сегменту найпростішої, але надійної техніки.
Це недорогий бойлер в лінійці продукції GORENJE, але в той же час, найпопулярніший завдяки своїй надійності і якості виробництва від відомого у всьому світі концерну Gorenje.
Дані апарати, підходять для установки в квартирах і приміщеннях, де необхідно економити простір.
Два паралельно з"єднаних повітряних трубчастих нагрівальних елемента вставлені в захисну металеву трубку на фланці Тена.
Це підвищує надійність роботи апаратів, підсилює захист емальованому поверхні бака, запобігає утворенню накипу і спрощує догляд за водонагрівачами.
Додатковим захистом внутрішньої поверхні бака служить магнієвий анод.
Водонагрівачі призначені для персонального, групового або центрального гарячого водопостачання водорозбірних точок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 50 кг |
| Внутреннее покрытие бака | емальована сталь |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Цвет | Белый |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Материал бака | емальована сталь |
| Объем | 150 л |
| Положення встановлення | вертикальне |
| Мощность | 1400 Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Состояние | Новое |
| Таймер | немає |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Форма бака | циліндрична |
| Час первинного нагріву | немає даних |
- Цена: 12 657 ₴




