Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ці водонагрівачі можуть бути рекомендовані, якщо необхідно забезпечити гарячою водою як мінімум дві водорозбірні точки.
Такі нагрівачі використовуються, перш за все, при оновленні старих будівель, в пральнях, для кухонь, лабораторій, сервісних майстерень і гаражів.
Бак виконаний зі сталі, захищений висококласної антикорозійною емаллю і магнієвим анодом.
Нове виконання фланця нагрівального елементу полегшує очищення від накипу, дозволяє проводити очищення рідше, а також спрощує повсякденний догляд.
Gorenje GT 10 O / B9 має такі переваги: напірний накопичувальний водонагрівач (одночасне забезпечення водою однієї або декількох водорозбірних точок), монтаж над або під раковиною, можливість установки бажаної температури до 75 ° C, індикатор роботи Тена, при підключенні водонагрівача як напірного обов"язково використання запобіжного клапана.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11 кг |
| Внутреннее покрытие бака | емальоване покриття |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Цвет | Белый |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Материал бака | дрібнодисперсна емаль |
| Объем | 15 л |
| Положення встановлення | вертикальне |
| Мощность | 2000 Вт |
| Підведення труб | верхнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Форма бака | прямокутна |
| Час первинного нагріву | 56 хв |
- Цена: 6 509 ₴







