Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний бойлер Ariston Velis Evo - це водонагрівач плоскої форми з електронною системою управління та елегантним італійським дизайном, з функцією швидкого нагрівання та ексклюзивним покриттям AG + внутрішнього бака.
Бойлер обладнаний двома нагрівальними елементами.
Під час роботи з одним елементом ми отримуємо дуже економне споживання енергії, а при підключенні вторинного елемента (функція ExtraPower) ми отримуємо нагрівання води на 60% швидше.
У даній моделі встановлені: система безпеки ABS 2.0 для захисту нагрівача у разі відключення живлення або води, захист від замерзання та перегріву, вбудовані системи самоконтролю та очищення бактерій.
Цей бойлер забезпечує економію електроенергії до 75% завдяки функції щоденного програмування режиму опалення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariston |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 22 кг |
| Внутреннее покрытие бака | титанова емаль |
| Захист (ПЗВ) | є |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Цвет | Белый |
| Максимальна температура нагрівання | 80°C |
| Материал бака | емальована сталь |
| Объем | 45 л |
| Положення встановлення | вертикальне/горизонтальне |
| Мощность | 3000 Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Состояние | Новое |
| Таймер | немає |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | електронне |
| Форма бака | циліндрична |
| Час первинного нагріву | 1 ч 56 мин |
- Цена: 16 100 ₴





