Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний водонагрівач LYDOS R 50 V - ефективне вирішення питань частого відключення гарячого водопостачання.
Внутрішній бак водонагрівача виготовлено з високоякісної сталі з емалевим покриттям.
Зрозуміле управління цього водонагрівача забезпечує легкість експлуатації. Магнієвий анод ефективно зупиняє процес окислення внутрішньої поверхні бака, а емальований нагрівальний елемент гарантує тривалий захист від корозії та утворення накипу, що робить життя водонагрівача надійним і довговічним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariston |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16 кг |
| Внутреннее покрытие бака | титанокварцева емаль |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Цвет | Белый |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Материал бака | емальована сталь |
| Объем | 50 л |
| Положення встановлення | вертикальне |
| Мощность | 1500 Вт |
| Підведення труб | - |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Форма бака | циліндрична |
| Час первинного нагріву | 1 год 45 хв |
- Цена: 6 500 ₴


