Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактність і простота установки Ariston ANDRIS RS 10/3 - це накопичувальний водонагрівач, який зможе приємно здивувати власника своїм компактним зовнішнім виглядом.
Його зовнішній вигляд, на перший погляд нагадує невеликий квадрат з розмірами (360х298х144).
Ariston ANDRIS RS 10/3, такий водонагрівач, який не створить зайвих клопотів зі своєю установкою, тому як в його конструкції немає ніякої складності, а його вага досягає всього лише трохи менше десяти кілограм.
Ariston ANDRIS RS 10/3 виконаний в елегантному темно-сірому колірному виконанні.
Продуктивність Даний накопичувальний водонагрівач має потужність в 1200 Вт і може нагрівати 10 літрів води до максимальної температури в 70 градусів, всього за 0,5 години.
А ось максимальний тиск води, з яким зможе функціонувати водонагрівач, має бути 8 бар.
Покриття та додаткові поліпшення Ariston ANDRIS RS 10/3 - це нагрівач з наявністю спеціального покриття - дрібнодисперсного емаллю.
Так само в його гідності входить наявність мокрого тена, який безпосередньо контактує з водою.
А ще одним великим достатком є те, що його можна прикріпити прямо над раковиною.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariston |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.6 кг |
| Внутреннее покрытие бака | титанова емаль |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Цвет | Серый |
| Максимальна температура нагрівання | 70°C |
| Материал бака | емальована сталь |
| Объем | 10 л |
| Положення встановлення | вертикальне |
| Мощность | 1200 Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Форма бака | прямокутна |
| Час первинного нагріву | 29 хв |
- Цена: 4 200 ₴



