Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водонагрівач електричний AquaVerso Triton 100V відрізняється високою потужність і продуктивністю.
Регулятор температури надає гнучкості управління бойлером, а цілком компактні розміри не зашкодять інтер’єру ванної кімнати або кухні.
Кількість і потужність ТЕНів: 1х1500 Вт. Водонагрівач електричний AquaVerso Triton 100V отримав захист від накипу і перегріву, прослужить вам при належному догляді набагато довше гарантійного строку.
Тип нагрівального елемента: відкритий «мокрий» (нагрівальний елемент безпосередньо контактує з водою).
Встановлюється бойлер вертикально.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищений високоякісною склокерамічною емаллю. Усі моделі серії AquaVerso Triton мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє звести теплові втрати до 5-6° на добу та зберегти воду гарячою протягом тривалого часу.
Традиційний дизайн водонагрівача дозволить добре гармоніюватиме з будь-яким інтер’єром, а безшумна робота забезпечить комфортну експлуатацію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AquaVerso |
| Внутреннее покрытие бака | Стеклокерамика |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 27.3 кг |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Цвет | Белый |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Материал бака | емальована сталь |
| Объем | 100 л |
| Положення встановлення | вертикальне |
| Мощность | 1500 Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Форма бака | циліндрична |
| Час первинного нагріву | немає даних |
- Цена: 6 615 ₴


