Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водонагрівач THERMEX IF 100 Smart — суперплоский водонагрівач із сенсорним керуванням і унікальною функцією розумного нагрівання Smart Control.
Активація режиму Smart Control дає водонагрівачу змогу запам’ятовувати впродовж першого тижня звички користувача та надалі підстроювати сам прилад. Панель керування водонагрівача THERMEX IF 100 Smart Активація режиму Smart Control дає водонагрівачу змогу запам’ятовувати впродовж першого тижня звички користувача та надалі автоматично під них підстроюватися.
Водонагрівач буде регулювати температуру нагрівання й заощаджувати електроенергію. Також споживач може вибрати 3 режими нагрівання води — 55/65/75 градусів. Режим NO Frost — коли прилад вимкнений кнопкою «On/Off», а температура води стає менш ніж 5 градусів режим захисту автоматично вмикається.
(Не залишайте увімкнений пристрій у мережу 220 В надовго, якщо немає потреби)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermex |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28.5 кг |
| Внутреннее покрытие бака | біостеклопорцеляна |
| Захист (ПЗВ) | є |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Цвет | Белый |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Материал бака | біосклопорцелянове покриття |
| Объем | 100 л |
| Положення встановлення | вертикальне/горизонтальне |
| Мощность | 2000 Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | сенсорне |
| Форма бака | прямокутна |
| Час первинного нагріву | 2 год 20 хв |
- Цена: 13 512 ₴


