Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бойлер Thermex IF 50 (smart) - це оригінальний та надійний накопичувальний водонагрівач, дизайн якого Вам одразу сподобається.
Прямокутний (Slim) бак має інтуїтивно зрозуміле електронне управління, а терморегулятор зручно розташований на корпусі для швидкого настроювання температури нагрівання води.
У ємність об'ємом 50 літрів вбудований мокрий ТЕН потужністю 2000 Вт, він швидко гріє воду, споживає мінімум енергії та має довгий рядок служби.
Вертикальна установка дозволяє виконати монтаж практично в будь-якому місці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermex |
| Состояние | Новое |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 19 кг |
| Внутреннее покрытие бака | біостеклопорцеляна |
| Захист (ПЗВ) | немає |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Цвет | Белый |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Материал бака | біосклопорцелянове покриття |
| Объем | 50 л |
| Положення встановлення | вертикальне/горизонтальне |
| Мощность | 2000 Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | сенсорне |
| Форма бака | пласка |
| Час первинного нагріву | 1 год 5 хв |
- Цена: 9 666 ₴


