Описание
Характеристики
Информация для заказа
Домофон NeoLight Alpha HD WF: Wi-Fi, підтримка Full HD сигналу 1080р (1920х1080), IPS екран з високою роздільною здатністю 1024 х 600, запис відео та аудіо по руху, улюблена mp3 мелодія на виклик. Дозволяє переадресовувати дзвінок з відеопанелі на програму "NeoLight" (iOS, Android), встановлену на смартфоні або планшеті. Для підключення Alpha HD WF з роутером можна використовувати Wi-Fi або LAN з'єднання. Виклична панель PRIME FHD Black: Тип матриці камери CMOS; Роздільна здатність камери 1080p (1920 х 1080) / 800 ТВЛ; Формат сигналу AHD/TVI/CVI/CVBS; Кут огляду 110 °; Температура експлуатації - 30 ° С ~ + 60 ° С; Клас захисту IP66
Характеристики:
| Камера | CMOS | |
|---|---|---|
| Роздільна здатність | 1080p (1920 х 1080) / 800 ТВЛ | |
| Тип підсвічування | ІЧ-фільтр, Smart IR до 5 м | |
| Підключення | дротове, бездротове | |
| Ступінь захисту | IP66 | |
| Живлення | 12В DC/120 мА | |
| Робоча температура | - 30°С ∼ + 60°С | |
| Розміри | 47 х 131 х 20 мм | |
| Дисплей | 7", IPS | |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 х 600 | |
| Метод роботи | сенсорний екран зі смартфона | |
| Підключення монітора | 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона; 1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона | |
| Живлення монітора | 220В AC | |
| Розміри монітора | 186 х 136 х 21 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Пользовательские характеристики | |
| Дисплей | 7", IPS |
| Питание | 12В DC/120 мА |
| Живлення монітора | 220В AC |
| Камера | CMOS |
| Метод роботи | сенсорний екран зі смартфона |
| Підключення | дротове, бездротове |
| Підключення монітора | 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона; 1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона |
| Рабочая температура | - 30°С ∼ + 60°С |
| Разрешение | 1080p (1920 х 1080) / 800 ТВЛ |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 х 600 |
| Розміри | 47 х 131 х 20 мм мм |
| Розміри монітора | 186 х 136 х 21 мм |
| Степень защиты | IP66 |
| Тип подсветки | ІЧ-фільтр, Smart IR до 5 м |
- Цена: 12 401 ₴


