Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мережевий контролер на 2 двері. Пам'ять 30000 RFID карт, 200000 записів журналу подій. 4 зчитувачі, 2 AUX входи, 2 AUX виходи. Можливість підключення до 8 панелей розширення DM10 – кількість контрольованих дверей можна збільшити до 10. Інтерфейси – RS485, Ethernet.
Характеристики:
| Кількість дверей | 2 | |
|---|---|---|
| Інтерфейс зв'язку | RS485; Ethernet | |
| Пам'ять | 30000 ідентифікаторів, 200000 подій | |
| Підключення зчитувачів | 4 | |
| Живлення | DC 9.6-14.4 В | |
| Робоча температура | -10 ~ +50 °C | |
| Розміри | 116 х 96 х 31 мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейс зв'язку | RS485; Ethernet |
| Питание | DC 9.6-14.4 В |
| Количество дверей | 2 |
| Пам'ять | 30000 ідентифікаторів, 200000 подій |
| Підключення зчитувачів | 4 |
| Рабочая температура | -10 ~ +50 °C |
| Розміри | 116 х 96 х 31 мм мм |
- Цена: 3 881 ₴


