Описание
Характеристики
Информация для заказа
Корпус LED прожектора виконано з якісного ABS пластику, він протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK06. Його розміри становлять усього 230х220х55мм. Світловий потік прожектора становить 900 Lm.Також прожектор має індикатор заряду батареї (4 рівневий) зеленого кольору, кожна з поділок якого відповідає 25% відсоткам рівню заряду (1 поділка – 25%, 2 поділки – 50%, 3 поділки – 75%, 4 поділки – 100%). Повне заряджання акумулятора відбувається приблизно за 3 години.
Характеристики:
| Потужність споживання, Вт | 20 | |
|---|---|---|
| Потік | 900 Lm 5000K | |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 6А•г | |
| Розмір | 230 x 220 x 56 мм | |
| Робоча температура | -20°C ~ + 50°С | |
| Вага | 750 г |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 750 г |
| Потужність споживання, Вт | 20 |
| Потік | 900 Lm 5000K |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 50°С |
| Размер | 230 x 220 x 56 мм |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 6А•г |
- Цена: 1 033 ₴


