Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтерфейс Провідний; Протокол зв'язку Wiegand; Підтримка стандартів Mifare; Кількість точок проходу 1; Кількість шаблонів карт / ключів 2000; Індикація Світлова / Звукова; Захист обладнання від води і пилу IP66
Характеристики:
| Пам'ять | 2000 карт | |
|---|---|---|
| Формат вбудованого зчитувача | Mifare | |
| Інтерфейс зв'язку | Wiegand | |
| Клас захисту | IP66 | |
| Живлення | 12В | |
| Розміри | 103 х 48 х 20 мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Seven |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейс зв'язку | Wiegand |
| Питание | 12В |
| Класс защиты | IP66 |
| Пам'ять | 2000 карт |
| Розміри | 103 х 48 х 20 мм мм |
| Формат вбудованого зчитувача | Mifare |
- Цена: 979 ₴


