Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зчитувач в мініатюрному корпусі; Робоча частота: 125 кГц; Робота з ідентифікаторами доступу (RFID брелки / картки): EM-Marin; Протокол Wiegand-26/34; Відстань зчитування карт 1-3 см; Виготовлений в ударопрочном герметичному пластиковому корпусі з класом захисту IP67; Робоча температура -30 ° С - + 60 ° С; Виразний тип установки; Світлова індикація; Підсвічування: Постійно горить червоне світло * (опціонально); Габарити: загальний 26х22 мм, врізна частина 20х20 мм
Характеристики:
| Інтерфейс підключення | Wiegand | |
|---|---|---|
| Тип карт | EM-Marin | |
| Відстань зчитування | 1-3 см | |
| Робоча температура | -30°С - +60°С | |
| Ступінь захисту | IP67 | |
| Розміри | врізна частина 20х20 мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Seven |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Wiegand |
| Відстань зчитування | 1-3 см см |
| Рабочая температура | -30°С - +60°С |
| Розміри | врізна частина 20х20 мм мм |
| Степень защиты | IP67 |
| Тип карт | EM-Marin |
- Цена: 583 ₴


