Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зчитувач EM-Marin; Протокол Wiegand-26; Відстань зчитування карт 7 см; Виготовлений в ударотрвикому герметичному пластиковому корпусі з класом захисту IP67; Робоча температура -40 ° С - + 60 ° С; Накладний тип установки; Індикація світлова, звукова; Габарити 48х103х20
Характеристики:
| Інтерфейс підключення | Wiegand | |
|---|---|---|
| Тип карт | EM-Marin | |
| Відстань зчитування | 7 см | |
| Робоча температура | -40°С - +60°С | |
| Ступінь захисту | IP67 | |
| Монтаж | накладний | |
| Розміри | 48х103х20 мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Seven |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Wiegand |
| Відстань зчитування | 7 см см |
| Монтаж | накладний |
| Рабочая температура | -40°С - +60°С |
| Розміри | 48х103х20 мм мм |
| Степень защиты | IP67 |
| Тип карт | EM-Marin |
- Цена: 549 ₴


