Ножівка по мокрому дереву 450мм 7TPI Piranha SIGMA (4400751)

307,40 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000035417
+380 (97) 711-21-21
- +380 (66) 711-21-21
- +380 (93) 711-21-21
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ножівка по мокрому дереву 450мм 7TPI Piranha SIGMA (4400751)
Артикул: 4400751
Торгова марка: Sigma
Довжина, мм: 450 мм
Товщина, мм: 0.9 мм
Базова одиниця: шт
Марка сталі: 65Mn
Кількість зубів, шт: 7TPI
Тип упаковки: картонний чохол
Твердість: 51-56 HRC
Офіційна гарантія: Від виробника
Маса брутто, кг: 0.5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 4400751 |
| Базова одиниця | шт |
| Довжина, мм | 450 мм |
| Кількість зубів, шт | 7TPI |
| Марка сталі | 65Mn |
| Маса брутто, кг | 0.5 кг |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Твердость | 51-56 HRC |
| Тип упаковки | картонний чохол |
| Толщина (мм) | 0.9 мм |
| Торгова марка | Sigma |
- Цена: 307,40 ₴



