Описание
Характеристики
Информация для заказа
Для використання в якості мосту необхідно два пристрої однієї моделі, продається по одній штуці. Забезпечити безперебійний Wi-Fi зв'язок між двома об'єктами допоможе DISC Lite5 ac. Це точка доступу MikroTik. Її антена має рекордний радіус дії, встановлюючи пряме з'єднання на відстані до 15 кілометрів. Тобто, за допомогою даного пристрою, можна роздати інтернет зі своєї квартири, наприклад, на заміській дачі, розташованій неподалік міста, де може взагалі не бути окремої дротової мережі. Подібним чином підключають Wi-Fi в тимчасових пунктах перебування, в додаткових спорудах на одному підприємстві, і не тільки. DISC Lite5 ac діє каналі поширення 5 ГГц.
Характеристики:
| Операційна система | RouterOS L3 | |
|---|---|---|
| CPU | IPQ-4018 716 MHz | |
| ROM/RAM | 256Мб | |
| Локальна пам'ять | 16МБ, Flash | |
| Ethernet порти (Uplink) | 1x RJ45 (1000M) | |
| Wi-Fi | 5GHz (5 генерація) | |
| Антена | вбудована направленая (12 °), 21 dBi | |
| Живлення | DC 10-30В / Passive PoE | |
| Потужність споживання | 7Вт | |
| Розміри | Ф265х80 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Пользовательские характеристики | |
| CPU | IPQ-4018 716 MHz |
| Ethernet порти (Uplink) | 1x RJ45 (1000M) |
| ROM/RAM | 256Мб |
| Wi-Fi | 5GHz (5 генерація) |
| Антена | вбудована направленая (12 °), 21 dBi |
| Питание | DC 10-30В / Passive PoE |
| Локальна пам'ять | 16Мб, Flash |
| Операционная система | RouterOS L3 |
| Потужність споживання | 7Вт |
| Розміри | Ф265х80 мм мм |
- Цена: 3 435,60 ₴


