Відеодомофон Neolight ALPHA HD WF

10 130,42 ₴
- Готово к отправке
- Код: 00000019316
+380 (97) 711-21-21
- +380 (66) 711-21-21
- +380 (93) 711-21-21
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір екрану 7 ", IPS; Роздільна здатність екрану 1024 х 600; Формат вхідного сигналу AHD / TVI / CVI / CVBS; Роздільна здатність вхідного сигналу 1080p / 720p / 576i; Мережа Wi-Fi (2,4 ГГц), LAN; Мобільний додаток (APP ) NeoLight (iOS, Android); Вбудована пам'ять; Роз'єм для microSD до 128 Гб; Вбудований відеореєстратор; Запис аудіо; Управління воротами: Необхідний адаптер NL-GT01
Характеристики:
| Дисплей | 7", IPS | |
|---|---|---|
| Роздільна здатність дисплея | 1024 х 600 | |
| Відеостандарт | 1080p / 720p / 576i | |
| Метод роботи | Сенсорний ємнісний екран IPS | |
| Тип сигналу | AHD / CVBS | |
| Додатково | Підключення відеодомофонів в інтеркомі 4 | |
| Підключення | 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона; 1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона | |
| Особливості | Вбудована пам'ять, Роз'єм для microSD до 128 ГБ, Вбудований відеореєстратор, Запис аудіо; Мультіформатний Full HD сигнал, сенсорний IPS екран з високою роздільною здатністю, ультратонкий корпус, пам'ять, графічне меню українською та російською мовою, меді | |
| Мобільні платформи | NeoLight (iOS, Android) | |
| Ethernet | Підтримує | |
| Wi-Fi | 2.4 ГГц | |
| Живлення | 220В AC | |
| Розміри | 186 х 136 х 21 мм | |
| Монтаж | настінний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neolight |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Підтримує |
| Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Відеостандарт | 1080p / 720p / 576i |
| Дисплей | 7", IPS |
| Дополнительно | Підключення відеодомофонів в інтеркомі 4 |
| Питание | 220В AC |
| Метод роботи | Сенсорний ємнісний екран IPS |
| Мобільні платформи | NeoLight (iOS, Android) |
| Монтаж | Настенный |
| Особенности | Вбудована пам'ять, Роз'єм для microSD до 128 ГБ, Вбудований відеореєстратор, Запис аудіо; Мультіформатний Full HD сигнал, сенсорний IPS екран з високою роздільною здатністю, ультратонкий корпус, пам'ять, графічне меню українською та російською мовою, меді |
| Підключення | 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона; 1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 х 600 |
| Розміри | 186 х 136 х 21 мм мм |
| Тип сигнала | AHD / CVBS |
- Цена: 10 130,42 ₴

