Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кут огляду по горизонталі 76º; Розд. зд. камери • 1920 × 1080 (режим AHD-H), • 1280 × 720 (режим AHD-M), • 960 ТВЛ (режим CVBS); Розміри 49 × 128 × 41 мм (з кронштейном); Температура експлуатації -40 - +50 ° С; Тип матриці 1 / 2,9 "CMOS; ІЧ підсвічування; Мін. Освітленість 0,01 лк до 1,5 м; Матеріал корпусу Металевий сплав; Клас захищеності IP65; Живлення +12 (від монітора); Тип управління замком нормально- відкриті контакти (суха пара); Унікальні функції: Механічний ІЧ фільтр, Кнопка перемикання режимів роботи камери (AHD-H, AHD-M, CVBS); Додатково: Підсвічування кнопки, Окреме живлення відеокамери для підключення до DVR
Характеристики:
| Кількість абонентів | 1 | |
|---|---|---|
| Камера | 1/2,9" CMOS | |
| Роздільна здатність | 1920×1080 (режим AHD-H), 1280×720 (режим AHD-M), 960 ТВЛ (режим CVBS) | |
| Кути огляду | 76º | |
| Тип підсвічування | ІЧ 1.5 м | |
| Керування замком | Нормально-відкриті контакти (суха пара) | |
| Живлення | 12В | |
| Робоча температура | -40 – +50 °С | |
| Ступінь захисту | IP65 | |
| Розміри | 49×128×41 мм | |
| Монтаж | накладний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | 12В |
| Камера | 1/2,9" CMOS |
| Керування замком | Нормально-відкриті контакти (суха пара) |
| Кути огляду | 76º |
| Монтаж | накладний |
| Рабочая температура | -40 – +50 °С |
| Разрешение | 1920×1080 (режим AHD-H), 1280×720 (режим AHD-M), 960 ТВЛ (режим CVBS) |
| Розміри | 49×128×41 мм мм |
| Степень защиты | IP65 |
| Тип подсветки | ІЧ 1.5 м |
- Цена: 2 460 ₴


