Описание
Характеристики
Информация для заказа
Багатоабонентна SIP панель виклику з камерою та зчитувачем RF-карток, ОС Android, Екран: 4.3" TFT LCD, Камера 2 МП, автоматичне підсвічування, Підтримка протоколу Wiegand, Зчитувач RF-карток 13.56MHZ та 125KHZ, Кодеки: відео H.264, H.265; аудіо G.722, Підтримка PoE (IEEE802.3af), Матеріал корпусу: алюміній, Класи захисту: IP65, IK06, Сумісність зі стандартом SIP для легкої інтеграції з будь-якою SIP АТС, Настінний або врізний монтаж за допомогою додаткового монтажного комплекту
| Тип інтерфейсу | IP |
|---|---|
| Вбудована камера | 2 МП |
| Тип підсвічування | Інфрачервона |
| Кут огляду | 116°(H) |
| Зчитувач RF карт | Mifare, Em-Marine, NFC |
| Підтримка BLE | Ні |
| Функція розпізнавання обличчя | Ні |
| Підтримка тимчасового доступу | PIN-код |
| Дисплей | Так |
| Кількість реле | 3 Реле |
| Кількість входів | 3 Входи |
| Wiegand | Так |
| RS485 | Так |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Підтримка DTMF команд | Так |
| Вид монтажу | Настінний / Врізний |
| Кронштейн в комплекті | Ні |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Підтримка POE | 802.3af |
| Живлення | DC12V |
| Клас захисту | IP65 |
| Робочі температури | -40℃~55℃ |
| Розмір | 280 х 130 х 33 мм |
Скачати інструкцію, прошивку, паспорт, сертифікат:
pdf Datasheet 226 КБ| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Пользовательские характеристики | |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Wiegand | Да |
| Вес | 1.3 |
| Вид монтажа | Настінний / Врізний |
| Дисплей | Да |
| Зчитувач RF карт | Mifare, Em-Marine, NFC |
| Класс защиты | IP65 |
| Кронштейн в комплекте | Да |
| Количество входов | 3 |
| Кількість реле | 3 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Підтримка BLE | Нет |
| Поддержка PoE | 802.3af |
| Підтримка тимчасового доступу | PIN-код |
| Робочі температури | -40°C ~ +55°C |
| Размер | 325x155x90 |
| Тип подсветки | Інфрачервона |
| Тип интерфейса | IP |
| Усунення відлуння | Да |
| Функція розпізнавання обличчя | Нет |
- Цена: 29 960 ₴


