Описание
Характеристики
Информация для заказа
П'ятиабонентна інтерком-панель виклику, Підтримка відеовиклику, Зчитувач RFID-карток 13.56MHz/125KHz, Камера 3 Мп, Кут огляду 116°, Автоматичне підсвічування, Двосторонній аудіозв'язок з функцією усунення відлуння, 2 релейні виходи для відкриття дверей, Роз'єм RJ45, Підтримка PoE, Матеріал корпусу: сплав цинку, Клас захисту IP65, Настінний монтаж
| Тип інтерфейсу | IP |
|---|---|
| Вбудована камера | 1 МП |
| Тип підсвічування | Інфрачервона |
| Кут огляду | 116°(H) |
| Зчитувач RF карт | Mifare, Em-Marine, NFC |
| Підтримка BLE | Ні |
| Функція розпізнавання обличчя | Ні |
| Підтримка тимчасового доступу | Немає |
| Дисплей | Немає |
| Кількість реле | 3 Реле |
| Кількість входів | 2 Входи |
| Wiegand | Так |
| RS485 | Так |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Підтримка DTMF команд | Так |
| Вид монтажу | Настінний / Врізний |
| Кронштейн в комплекті | Так |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Підтримка POE | 802.3af |
| Живлення | DC12V |
| Клас захисту | IP65 |
| Робочі температури | -30℃~65℃ |
| Розмір | 213 х 124 х 33 мм |
Скачати інструкцію, прошивку, паспорт, сертифікат:
pdf Cutsheet OW 479 КБ| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Пользовательские характеристики | |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Wiegand | Да |
| Вид монтажа | Настінний / Врізний |
| Дисплей | Немає |
| Питание | DC12V |
| Зчитувач RF карт | Mifare, Em-Marine, NFC |
| Класс защиты | IP65 |
| Кронштейн в комплекте | Да |
| Количество входов | 3 |
| Кількість реле | 2 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Підтримка BLE | Нет |
| Поддержка PoE | 802.3af |
| Підтримка тимчасового доступу | Немає |
| Робочі температури | -20°C ~ +55°C |
| Размер | 196x110x39.5 мм |
| Тип подсветки | Інфрачервона |
| Тип интерфейса | IP |
| Усунення відлуння | Да |
| Функція розпізнавання обличчя | Нет |
- Цена: 19 960 ₴


