Описание
Характеристики
Информация для заказа
Антивандальна викликова інтерком-панель, Підтримка відеодзвінка (SIP), Камера 3 Мп, Двосторонній аудіозв'язок з функцією усунення луни, 2 релейні виходи для відкриття дверей, 2 релейні виходи для сигналізації, Матеріал: нерж. сталь, Клас захисту IP65
Живлення
| Тип інтерфейсу | IP |
|---|---|
| Вбудована камера | 2 МП |
| Тип підсвічування | Інфрачервона |
| Кут огляду | 116 ° (H) |
| Зчитувач RF карт | Ні |
| Підтримка BLE | Ні |
| Функція розпізнавання обличчя | Ні |
| Підтримка тимчасового доступу | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Кількість реле | 2 Реле |
| Кількість входів | 2 Заходь |
| Wiegand | Ні |
| RS485 | Ні |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Підтримка команд DTMF | Так |
| Вид монтажу | Врізний |
| Кронштейн у комплекті | Ні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Підтримка POE | 802.3af |
| DC12V - 48V | |
| Клас захисту | IP65 |
| Робочі температури | -20℃~55℃ |
| Розмір | 210 х 120 х 45 мм |
Скачати інструкцію, прошивку, паспорт, сертифікат:
pdf Datasheet 225 КБ| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Пользовательские характеристики | |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Wiegand | Нет |
| Вид монтажа | Врізний |
| Дисплей | Немає |
| Питание | DC12V |
| Зчитувач RF карт | Немає |
| Класс защиты | IP65 |
| Кронштейн в комплекте | Да |
| Количество входов | 2 |
| Кількість реле | 2 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Підтримка BLE | Нет |
| Поддержка PoE | 802.3af |
| Підтримка тимчасового доступу | Немає |
| Робочі температури | -20°C ~ +55°C |
| Размер | 210x120x45.6 мм |
| Тип подсветки | Інфрачервона |
| Тип интерфейса | IP |
| Усунення відлуння | Да |
| Функція розпізнавання обличчя | Нет |
- Цена: 19 960 ₴


