Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтерком-панель виклику з підтримкою Wi-Fi для використання всередині приміщень та на вулиці, Підтримка відеовиклику, Зчитувач RFID-карт 13.56 МГц, Камера 2 Мп, Матриця 1/2.7" CMOS, Кут огляду 123°, Автоматичне підсвічування, Двосторонній аудіозв'язок з функцією усунення відлуння, 1 релейний вихід для відкриття дверей, Підтримка Wiegand, BLE, Роз'єм для картки пам'яті MicroSD, Роз'єм RJ45, Підтримка PoE, Матеріал корпусу: пластик, Клас захисту IP65, Розміри: 146х70х23 мм
| Тип інтерфейсу | IP, Wi-Fi |
|---|---|
| Вбудована камера | 2 МП |
| Тип підсвічування | LED |
| Кут огляду | 120°(H) |
| Зчитувач RF карт | Mifare, NFC |
| Підтримка BLE | Так |
| Функція розпізнавання обличчя | Ні |
| Підтримка тимчасового доступу | Немає |
| Дисплей | Немає |
| Кількість реле | 1 Реле |
| Кількість входів | 2 Входи |
| Wiegand | Так |
| RS485 | Ні |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Підтримка DTMF команд | Так |
| Вид монтажу | Настінний |
| Кронштейн в комплекті | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка POE | 802.3af |
| Живлення | DC12V |
| Клас захисту | IP65 |
| Робочі температури | -40℃~60℃ |
| Розмір | 146 x 70 x 23 мм |
Скачати інструкцію, прошивку, паспорт, сертифікат:
pdf Datasheet 209 КБ| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Пользовательские характеристики | |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Wiegand | Да |
| Вид монтажа | Настенный |
| Дисплей | Немає |
| Питание | DC12V |
| Зчитувач RF карт | Mifare, NFC |
| Класс защиты | IP65 |
| Кронштейн в комплекте | Да |
| Количество входов | 2 |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підтримка BLE | Да |
| Поддержка PoE | 802.3af |
| Підтримка тимчасового доступу | Немає |
| Робочі температури | -40°C ~ +60°C |
| Размер | 146x70x23 мм |
| Тип подсветки | LED |
| Тип интерфейса | IP |
| Усунення відлуння | Да |
| Функція розпізнавання обличчя | Нет |
- Цена: 7 560 ₴


