Описание
Характеристики
Информация для заказа
5мп мультиформатна Turbo HD; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Матриця: CMOS; Чутливість: 0.01 лк / F1.2 (день), 0 лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.4 мм (кут огляду 110 °); Частота кадрів: 5МП - 20к / с, 4МП / 2МП - 25к / с; Функції: BLC, HLC, AGC, DWDR, 2D-DNR день / ніч (ICR), OSD-меню; Інтерфейси: аналоговий вихід BNC з кнопкою перемикання форматів; ІЧ підсвічування 20 метрів; DC 12В / 4.3Вт, Ф85х79 мм, 143г
Характеристики:
| Матриця | 5 Mп CMOS | |
|---|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 2560x1944 | |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2(цвет), 0 лк з ІЧ | |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с | |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / Ч / Б | |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° | |
| Тип підсвічування | Smart ІЧ | |
| Дальність підсвічування | 20 м | |
| Фокусна відстань | 2.4 мм | |
| Кріплення об'єктива | М12 | |
| Кути огляду | Г: 110°; В: 81°; Д: 137° | |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП, 4МП, 1080р | |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП / 2Мп - 25 к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25 к / с CVI: 4МП - 25к / с, CVBS: PAL / NTSC | |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує | |
| Придушення шуму (DNR) | 2D | |
| Баланс білого | Авто / вручну | |
| BLC | Підтримує | |
| HLC | підтримує | |
| DWDR | підтримує | |
| Налаштування зображення | Яскравість, Різкість, Дзеркало, STD / HIGH-SAT | |
| Відео інтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS | |
| Живлення | DC 12В ± 25% | |
| Потужність споживання | 4.3 Вт | |
| Робоча температура | -40°C - +60°C | |
| Розміри | Ф 84х79 мм | |
| Вага | 143 г | |
| Матеріал | пластик |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | підтримує |
| HLC | підтримує |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| Вес | 143 г |
| Відео інтерфейси | Перемикається TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Дальність ІЧ підсвічування | 20 м |
| Питание | DC 12В ± 25% |
| Кріплення об'єктива | М12 |
| Кути огляду | Г: 110°; В: 81°; Д: 137° |
| Материал | Пластик |
| Матриця | 5 Mп CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2(цвет), 0 лк з ІЧ |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / колір / Ч / Б |
| Розміри | Ф 84х79 мм мм |
| Тип подсветки | Smart ІЧ |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 5МП - 20к / с, 4МП / 2Мп - 25 к / с; AHD: 5МП - 20к / с, 4МП - 25 к / с CVI: 4МП - 25к / с, CVBS: PAL / NTSC |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
- Цена: 1 290 ₴


