Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плата блоку живлення для підключення централі Hub низьковольтного джерела живлення. Блок живлення розроблений і сумісний тільки з централлю Hub 2.
Характеристики:
| Метод роботи | Палата блоку живлення | |
|---|---|---|
| Сумісність | Hub 2 | |
| Підключення | Встановлюється в корпус пристрою, замінюючи встановлений блок живлення 110/230 В. | |
| Макс. струм навантаження | 1 А | |
| Тип живлення | Від блоку живлення | |
| Живлення | 8-20 В | |
| Вихід живлення | 4.8 В ± 3% | |
| Розміри | 98 × 70 × 17 мм | |
| Вага | 28 г |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28 г |
| Вихід живлення | 4.8 В ± 3% |
| Питание | 8-20 В |
| Макс. струм навантаження | 1 А |
| Метод роботи | Палата блоку живлення |
| Підключення | Встановлюється в корпус пристрою, замінюючи встановлений блок живлення 110/230 В. |
| Розміри | 98 × 70 × 17 мм мм |
| Совместимость | Hub 2 |
| Тип питания | Від блоку живлення |
- Цена: 669 ₴


