Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дисплей 2,4 "кольоровий TFT екран; екран 320 × 240; Кут огляду по горизонталі 120 °; Функція пам'яті Внутрішня пам'ять на 100 кадрів; Мін. Освітленість 0,1 лк до 2,5 м; Частотний діапазон 2.400 - 2.4835 Гц; модуляція GFSK / FSK; Живлення панелі 2 батареї LR14 типу «С», або 12 В від зовнішнього джерела; Розміри базової станції 80 × 95 × 104 мм; Розміри трубки 53 × 188 × 26 мм; Розміри панелі 105 × 167 × 50 мм; Дальність дії До 300 м на відкритому просторі; Живлення трубки: акумуляторна батарея BL-5C (3.7 В, 1100 мАг)
Характеристики:
| Камера | огляд 120° | |
|---|---|---|
| Живлення | Акумуляторна батарея BL-5C (3.7 В, 1100 мАг) | |
| Розміри | трубки 53 × 188 × 26 мм; базової станції 80 × 95 × 104 мм | |
| Дисплей | 2,4" | |
| Роздільна здатність дисплея | 320×240 | |
| Живлення монітора | 2 батареї LR14 типу «С», або 12 В від зовнішнього джерела | |
| Розміри монітора | 105×167×50 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Пользовательские характеристики | |
| Дисплей | 2,4" |
| Питание | Акумуляторна батарея BL-5C (3.7 В, 1100 мАг) |
| Живлення монітора | 2 батареї LR14 типу «С», або 12 В від зовнішнього джерела |
| Камера | огляд 120° |
| Роздільна здатність дисплея | 320×240 |
| Розміри | трубки 53 × 188 × 26 мм; базової станції 80 × 95 × 104 мм мм |
| Розміри монітора | 105×167×50 мм |
- Цена: 5 990 ₴


