Описание
Характеристики
Информация для заказа
10 "сенсорний IP відеодомофон. Підтримка підключення додаткових викличних панелей і моніторів. Підтримка підключення 8 датчиків тривоги або побутових сенсорів. Підтримка SD карт пам'яті до 256 Гб, запис відео і фото. Wi-Fi. DC 12В, PoE (802.3af). Розмір : 260х170х25 мм; Колір: чорний
Характеристики:
| Операційна система | Android 8.1 | |
|---|---|---|
| Дисплей | 10-дюймовий TFT LCD | |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 × 600 | |
| Метод роботи | Сенсорна клавіатура (0-9, *, #) | |
| Аудіо вхід | всеспрямований мікрофон | |
| Аудіо вихід | Вбудований 1.5Вт динамік | |
| Аудіо компресія | PCM | |
| Аудіо бітрейт | 16KHz, 16Bit | |
| Відео компресія | H.264 | |
| Мережеві протоколи | IPv4, TCP, SIP, UDP, RTSP | |
| Ethernet | 1 RJ-45 (10/100 Мбіт / с) | |
| Wi-Fi | IEEE802.11b / 802.11g / 802.11n | |
| Безпека | 64 / 128bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK, WPS | |
| Тривожні входи | 8 | |
| Релейні виходи | 1 | |
| Локальна пам'ять | Слот під microSD карту до 256Гб | |
| RS485 | 1 | |
| Живлення | DC 12В, 1А | |
| PoE | Є (802.3af) | |
| Потужність споживання | 7 Вт | |
| Робоча температура | -10 ° - + 55 ° С | |
| Вологість | 10% -95% | |
| Розміри | 260х170х25 мм | |
| Монтаж | накладний | |
| Колір корпусу | чорний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | 1 RJ-45 (10/100 Мбіт / с) |
| PoE | Є (802.3af) |
| RS485 | 1 |
| Wi-Fi | IEEE802.11b / 802.11g / 802.11n |
| Аудіо компресія | PCM |
| Безопасность | 64 / 128bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK, WPS |
| Влажность | 10% -95% |
| Відео компресія | H.264 |
| Дисплей | 10-дюймовий TFT LCD |
| Питание | DC 12В, 1А |
| Локальна пам'ять | Слот під microSD карту до 256Гб |
| Мережеві протоколи | IPv4, TCP, SIP, UDP, RTSP |
| Операционная система | Android 8.1 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Релейні виходи | 1 |
| Рабочая температура | -10 ° - + 55 ° С |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 × 600 |
| Розміри | 260х170х25 мм мм |
| Тривожні входи | 8 |
- Цена: 16 464 ₴


