Описание
Характеристики
Информация для заказа
Домофон SIP, ОС Android версія, Мінімалістичний стильний вигляд, металевий корпус, Сенсорний 10” екран з енергозберігаючим режимом, Отримання зображення HD якості з дверного пристрою, Двосторонній зв'язок за протоколом SIP v2.0, Електроживлення: PoE чи від зовнішнього джерела, Можливість встановлення в електромонтажну коробку EU та US стандартів, Стійкість до втручання, Можливість настільного встановлення за допомогою додаткової підставки (придбається окремо)
| Матеріал корпусу | Алюміній |
|---|---|
| Тип інтерфейсу | IP |
| Підтримка Wi-Fi | Ні |
| Операційна система | Android |
| Матриця | IPS |
| Діагональ екрану | 10" |
| Сенсорний екран | Так |
| Вбудована камера | Немає |
| Аудіо асистент | Так |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Підтримка DTMF команд | Так |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Роз'єм для картки пам'яті | Так |
| Кількість реле (замків) | 2 Реле |
| Кількість тривожніх входів | 8 Входів |
| RS485 | Так |
| Підтримка POE | 802.3af |
| Живлення | DC12V |
| Розмір | 251 х 182.5 х 29.75 мм |
Скачати інструкцію, прошивку, паспорт, сертифікат:
pdf Datasheet 239 КБ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | Да |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Аудіо асистент | Да |
| Вбудована камера | Немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Диагональ экрана | 10" |
| Питание | DC12V |
| Кількість реле (замків) | 2 Реле |
| Кількість тривожніх входів | 8 Входів |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | IPS |
| Операционная система | Android |
| Підтримка DTMF команд | Да |
| Поддержка PoE | 802.3af |
| Підтримка Wi-Fi | Нет |
| Роз'єм для картки пам'яті | Да |
| Размер | 251 х 182.5 х 29.75 мм |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип интерфейса | IP |
| Усунення відлуння | Да |
- Цена: 25 960 ₴







