Описание
Характеристики
Информация для заказа
Домофон SIP, ОС Android, Сенсорний 7” екран з енергозберігаючим режимом, Отримання зображення HD якості з дверного пристрою, Двосторонній зв'язок за протоколом SIP v2.0, Електроживлення: PoE чи від зовнішнього джерела, Можливість встановлення в електромонтажну коробку EU та US стандартів
| Матеріал корпусу | Алюміній |
|---|---|
| Тип інтерфейсу | IP |
| Підтримка Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Матриця | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Сенсорний екран | Так |
| Вбудована камера | Немає |
| Аудіо асистент | Ні |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Підтримка DTMF команд | Так |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Роз'єм для картки пам'яті | Ні |
| Кількість реле (замків) | 1 Реле |
| Кількість тривожніх входів | 8 Входів |
| RS485 | Так |
| Підтримка POE | 802.3af |
| Живлення | DC12V |
| Розмір | 232 х 160 х 21 мм |
Скачати інструкцію, прошивку, паспорт, сертифікат:
pdf Datasheet 0.6 МБ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | Да |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Аудіо асистент | Нет |
| Вбудована камера | Немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | DC12V |
| Кількість реле (замків) | 1 Реле |
| Кількість тривожніх входів | 8 Входів |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Матриця | TFT |
| Операционная система | Android |
| Підтримка DTMF команд | Да |
| Поддержка PoE | 802.3af |
| Підтримка Wi-Fi | Да |
| Роз'єм для картки пам'яті | Нет |
| Размер | 232 х 160 х 21 мм |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип интерфейса | IP |
| Усунення відлуння | Да |
- Цена: 17 960 ₴




