Описание
Характеристики
Информация для заказа
Домофон SIP з WiFi, ОС Linux, Стильний зовнішній вигляд завдяки скляній поверхні, Дісплей 2.23" OLED, Вбудовані Wi-Fi та Bluetooth, Цифрова клавіатура та яскраве підсвічування позначень, Встановлення за допомогою магнітного кронштейна, Підтримка кнопки дверного дзвінка, Електроживлення: PoE чи від зовнішнього джерела
| Матеріал корпусу | Пластик |
|---|---|
| Тип інтерфейсу | IP |
| Підтримка Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Linux |
| Матриця | Немає |
| Діагональ екрану | Немає |
| Сенсорний екран | Ні |
| Вбудована камера | Немає |
| Аудіо асистент | Ні |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Підтримка DTMF команд | Так |
| Двосторонній аудіозв'язок | Так |
| Усунення відлуння | Так |
| Роз'єм для картки пам'яті | Ні |
| Кількість реле (замків) | 1 Реле |
| Кількість тривожніх входів | 8 Входів |
| RS485 | Ні |
| Підтримка POE | 802.3af |
| Живлення | DC12V |
| Розмір | 165 х 115 х 33 мм |
Скачати інструкцію, прошивку, паспорт, сертифікат:
pdf Datasheet 0.9 МБ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Пользовательские характеристики | |
| RS485 | Нет |
| SIP протоколи | RFC2543, RFC3261 |
| Аудіо асистент | Нет |
| Вбудована камера | Немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | Да |
| Диагональ экрана | Немає |
| Питание | DC12V |
| Кількість реле (замків) | 1 Реле |
| Кількість тривожніх входів | 8 Входів |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | Немає |
| Операционная система | Linux |
| Підтримка DTMF команд | Да |
| Поддержка PoE | 802.3af |
| Підтримка Wi-Fi | Да |
| Роз'єм для картки пам'яті | Нет |
| Размер | 165 х 115 х 33 мм |
| Сенсорный экран | Нет |
| Тип интерфейса | IP |
| Усунення відлуння | Да |
- Цена: 7 560 ₴







