Описание
Характеристики
Информация для заказа
1 Мп Wi-Fi камера на батарейках EZVIZ; Матриця: 1/4 "progressive scan CMOS; 0.02 Люкс / (F2.0, AGC вкл); 0 Люкс з ІК. Стиснення: H.264; об'єктив f = 2 мм (F2.4, кут огляду 101 °); IP65, DC 6В ± 10%, 70,5x64x61,3 мм, 121 м
Характеристики:
| Матриця | 1/4 "Progressive Scan CMOS | |
|---|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1280 х 720 | |
| Мін. чутливість | 0.02 Люкс (F2.0, AGC ON), 0 Люкс з ІК | |
| Швидкість затвора | 1 / 30s до 1 / 100,000s | |
| Синхронізація | Синхронізація з базовою станцією. | |
| Режим день/ніч | ІК-фільтр з авто-вибором | |
| Тип підсвічування | ІЧ | |
| Тип об'єктива | фіксований | |
| Фокусна відстань | 2мм | |
| Кріплення об'єктива | М12 | |
| Апертура | F2.4 | |
| Кути огляду | 101 ° горизонтальний кут, 116 ° - діагональний кут | |
| Відео компресія | H.264 | |
| Підтримка роздільної здатності | 1080 х 720р (до 15 до \ с) | |
| Відео бітрейт | адаптивний бітрейд | |
| Регулювання посилення (AGC) | ON \ OFF | |
| Аудіо компресія | AAC | |
| Аудіобітрейт | Саме Адаптивний бітрейт | |
| Ethernet | Wi-Fi (IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n) | |
| Програмне забезпечення | Ezviz | |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон | |
| Локальна пам'ять | Micro SD / SDHC / SDXC до 128GB | |
| Кнопка скидання | підтримується | |
| Живлення | 6 VDC ± 10% (4 батареї тип. CR123A) | |
| Потужність споживання | 2 Вт | |
| Робоча температура | -10 ° C -55 ° C | |
| Вологість | 95% і менше (без конденсату) | |
| Ступінь захисту | IP65 | |
| Розміри | 70.5 х 64 х 61.3мм | |
| Вага | 121 гр. |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Wi-Fi (IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n) |
| Апертура | F2.4 |
| Аудіо компресія | AAC |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Аудіобітрейт | Саме Адаптивний бітрейт |
| Вес | 121 гр. |
| Влажность | 95% і менше (без конденсату) |
| Відео бітрейт | адаптивний бітрейд |
| Питание | 6 VDC ± 10% (4 батареї тип. CR123A) |
| Кнопка скидання | підтримується |
| Кріплення об'єктива | М12 |
| Кути огляду | 101 ° горизонтальний кут, 116 ° - діагональний кут |
| Локальна пам'ять | Micro SD / SDHC / SDXC до 128GB |
| Матриця | 1/4 "Progressive Scan CMOS |
| Мін. чутливість | 0.02 Люкс (F2.0, AGC ON), 0 Люкс з ІК |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Программное обеспечение | Ezviz |
| Режим день/ніч | ІК-фільтр з авто-вибором |
| Тип подсветки | ІЧ |
- Цена: 840 ₴


