Кошик
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380977112121
+380977112121
+380667851070
+380638138292

Програми для СКУД

Програмне забезпечення СКУД забезпечує вирішення цілого ряду обов'язкових специфічних завдань, що стоять перед системою контролю і управління доступом. Так програмне забезпечення істотно прискорює і спрощує процес прийняття системою рішень у стандартних ситуаціях контролю та управління, а також здійснює моніторинг об'єкту, впорядковуючи переміщення співробітників і відвідувачів, забезпечуючи надійний захист життя і власності. Програмне забезпечення для СКУД, як правило, являє собою набір модулів, з яких складається загальна програма СКУД. Кожен з таких модулів служить для реалізації тієї чи іншої конкретної частини загального функціоналу СКДУ.

Основою програми і СКДУ є ДЛЛ бібліотека і драйвер-програма зв'язку. Вони дозволяють проводити обмін інформацією з уже вище перерахованими контролерами по мережі та забезпечує ведення єдиної бази даних, збереження і відтворення архіву подій, використання і управління системою паролів, організацію ієрархії доступу, створення/видалення тимчасових зон та ін., а також забезпечує можливість інтегрування СКУД в єдину комплексну систему безпеки об'єкту. Набір містить в собі програмне забезпечення, конфігуратор системи (програму настройки), а також ліцензію на управління однією або декількома точками входу. В іншому ж набір модулів може бути довільним, нараховувати кілька десятків і видозмінюватися залежно від конкретних потреб замовника та/або змін на об'єкті (наприклад, перепланування приміщень).