Кошик
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380977112121
+380977112121
+380667851070
+380638138292

Біометрія

1 2 3

Найсучаснішим способом контролю та управління доступом є біометричні системи. Ці пристрої використовують для ідентифікації біометрії, яка є для кожної людини індивідуальною (наприклад, малюнок райдужної оболонки ока і відбиток пальців). Використання біометрії як ідентифікатора дозволяє здійснити великий рівень безпеки, причому набагато більше, ніж використання паролів і ключів.

Біометричні системи мають такі функції :

  • управління та контролювання доступу  за допомогою ідентифікації людини через сканування пальця, та допускає всередину приміщення тільки тих відвідувачів і співробітників, які пройшли реєстрацію;
  • система обліку часу роботи співробітників, тобто можливість вести табель робочого часу, автоматично враховувати час приходу і відходу співробітників і працівників, створювати і вести базу даних співробітників у вигляді електронної картотеки;
  • забезпечує безпеку в приміщенні і на території.

Біометрія дозволяє забезпечити високий ступінь захисту від імітування, а також можливість несанкціоновано використовувати ключі відпадає повністю.