Кошик
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380977112121
+380977112121
+380667851070
+380638138292

Дотягувачі дверей

1 2

Дверний дотягувач - це пристрій, призначений для того, щоб двері закривалися самі. Найпростіший дотягувач - це пружина. Якщо необхідно, щоб двері закривалися тихо і плавно, варто встановити спеціальний регульований дотягувач. В основі його роботи лежить та ж пружина, поміщена в металевий корпус, заповнений маслом. За допомогою регулювальних клапанів змінюється швидкість закривання дверей.

А також, дверний дотягувач являє собою гідромеханічний прилад , який призначається для автоматичного закриття дверей слідом за людиною, що ввійшла. Сучасні двері відрізняються габаритно-ваговими категоріями, тому для їх закриття необхідно докладати відповідних зусиль. При покупці дотягувача визначається його тип. Для цього використовуються показники ваги і ширини дверної стулки.

Вибір дотягувача повинен проводитися з урахуванням багатьох чинників – це і маса дверей, і їх ширина, і опір повітря при русі дверей, і вітрове навантаження на неї. Наприклад, при збільшенні маси дверей росте момент її інерції, що робить вплив на швидкість закриття дверей. Біля більш широких   дверей і при тій же масі дотягувач повинен бути потужнішим.