Кошик
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380977112121
+380977112121
+380667851070
+380638138292
1 2 3

 Встановити сигналізацію без додаткових пристроїв неможливо. Крім цього такі пристосування значно полегшують не тільки монтаж, але і керування обладнанням для спостережень. Комплектуючі для систем сигналізації є незамінними помічниками. Поєднати різні проводки, підключити камери, встановити корпуси або мікрофони - для всіх цих приладів потрібні модулі, роз'єми, перехідники, реле, прилади вимірювання, та інше.

 Залежно від типу охоронної сигналізації існують і різні комплектуючі. Але відзначимо, що якщо ви встановлюєте безпровідну охоронно-пожежну сигналізацію, то і всі комплектуючі пристрої можна підібрати безпровідні.

 Якщо користувач купує готовий комплект охоронної сигналізації, то в нього входять всі необхідні елементи для повноцінної роботи такої системи.

 Якщо ж ви хочете самостійно спроектувати та встановити систему охоронної сигналізації, то вам слід ретельно вивчити технічні характеристики і функції всіх додаткових комплектуючих пристроїв, щоб точно визначити з чого складатиметься ваша охоронна сигналізація.

 Ми допоможемо вам  скористатися послугою проектування і створення систем охоронної сигналізації та підкажемо, які комплектуючі краще вибрати.