Кошик
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380977112121
+380977112121
+380667851070
+380638138292

Безпровідне відеоспостереження

Безпечним та ефективним способом спостереження за об’єктами являється безпровідне відеоспостереження (рос. безпроводное видеонаблюдение), оскільки воно не потребує великої кількості дротів та легко встановлюється. 

Комплект для організації бездротового відеоспостереження складається з передавача і приймача відеосигналу. Працює система за наступним принципом: будь-яка провідна камера підключається до передавача відеосигналу за допомогою RCA роз'ємів. Відео з камери передається на передавач , а передавач у свою чергу транслює цифровий зашифрований відеосигнал по радіоканалу. Цифровий приймач приймає сигнал, розшифровує і передає через RCA роз'єм відео на відеореєстратор, телевізор або професійний монітор.

Завдяки використанню бездротової технології, Ви можете встановити систему відеоспостереження без шкоди інтер'єру. 
Монтаж системи дуже простий - навіть новачок може встановити її за лічені хвилини. 
Потужність передавача 200 мВт, максимальна відстань між передавачем і приймачем збільшена до 250 метрів за прямої видимості. 
Цифровий спосіб передачі відеоданих забезпечує ідеальну якість картинки і звуку.

Ми можемо запропонувати різні комплекти безпровідного відеоспостереження (рос. комплекты безпроводного видеонаблюдения), а також окремо кожен елемент системи і встановити відеонагляд в потрібному вам місці.